אתר דירה להשכרה – על מה ולמה?

 

מוזיאון בפריזראשית – תודה שהגעת עד כאן בחיפוש אחר דירה להשכרה!

כזוג תיירים שאוהב את ערי אירופה וחבלי ארץ נוספים, פעמים רבות אנחנו מחפשים המלצות על דירות או מקומות לינה אחרים בשביל הטיול או החופשה המתוכננת הבאה.

עם הזמן הבנו שהזמנת לינה מסוכני תיירות יכולה להיות בעייתית, קשה להשיג מידע ותמונות עדכניים על הנכס, אין כמעט אפשרות ביטול (או שהמדיניות לא ברורה מראש), ולא תמיד יש עם מי לדבר כשיש שאלות חשובות.

כן למדנו לאהוב את שיטות הזמנת הלינה הבאות:

הזמנת דירה אונליין (האתר המועדף עלינו בשביל זה הוא Booking.com, יש המון ניסיון מעולה איתם) – קל, יש הרבה פרטים ותמונות, מראש מוצגת מדיניות ביטול / שינוי ברורה לפני כל הזמנה, המחירים בד"כ טובים, יש מוקד שירות שזמין כמעט בכל רגע, יש ביקורות וציונים מאורחים ששהו בדירה ועוד…
הזמנת דירה ישירות מבעלי הנכס (או מישהו מטעמם שמטפל באורחים) – מגיעים כך לדירות מעניינות, המחירים גם לרוב טובים, נעים לעבוד מול בעל הנכס, לדירות יש אופי משלהן, לעתים רבות הן ממוקמות בשכונות מגורים מה שמעניק מעיין סגנון מיוחד לשהות, של להרגיש בבית בחו"ל.

כאן באתר אנחנו מספקים המלצות לדירות הניתנות להזמנה באחת משתי השיטות האהובות עלינו: גם הזמנה ישירה של דירות בחו"ל, ובחלק מהדירות הזמנה בשיטת הקשר הישיר עם בעלי הדירות בחו"ל שבחרו לפרסמן כאן (ושאנחנו גם הסכמנו, זה לא קורה ולא יקרה עם כל דירה…), ללא מתווכים באמצע. בכל עמוד דירה מצויין מה שיטת ההזמנה האפשרית.

אני מזמין אותך לבחור את העיר והדירה שמעניינת אותך. גילוי נאות – במידה ומזמינים דירה דרך האתר, ייתכן ונקבל כמה שקלים שישמשו בין השאר לתחזוקת האתר (לא לדאוג, לא נצא מזה לפנסיה…), בכל מקרה אנחנו ממליצים רק על משהו שאנחנו מאמינים באיכות שלו!

נשמח מאוד לקבל רשמים והמלצות על דירות ששהית בהן, גם אם הגעת אליהן דרך האתר וגם אם לא, זה עוזר לנו להתקדם ולהמליץ לאחרים!

תודה וחופשה נעימה

טל כ. וצוות אתר דירה להשכרה מבית "קליקו – כשתחזור תבין…"

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות